Hledáme kandidáty na pozici obchodního zástupce firmy Represent

2010-09-07
Hledáme kandidáty na pozici obchodního zástupce firmy Represent.

Obchodní zástupce

Náplň práce:

-Aktivní vyhledávání nových zákazníků, rozšiřování prodejní sítě

-Analýza konkurence, produktová a cenová segmentace trhu

-Komunikace s potenciálními i stálými odběrateli

-Uzavírání zakázek, přímý prodej

Požadujeme:

-Výborné obchodní a organizační schopnosti

-Praxe na pozici obchodní zástupce / manažer

-Flexibilitu, komunikativnost, aktivní přístup

-Uživatelsky práce s PC (MS Office, internet)

-Úplné SŠ/VŠ vzdělání

-Řidičský průkaz skupiny B

-Znalost NJ / AJ na pokročilé úrovni

Nabízíme:

-Motivující finanční ohodnocení

-Práci u stabilní firmy s růstovým potenciálem

-Místo výkonu práce především ČR,

-příležitostně cesty do zahraničí SK/A/DE

-Bonusy ve formě oblečení

-Mobilní telefon

-Služební vozidlo

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na email vojtisek@represent.eu