Jak nakupovat?
Doprava


Je zde několik způsobů dopravy, můžete si tedy vybrat ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

• Osobně

Zboží si můžete vyzvednout v obchodě RepreShop Řeznická na adrese Řeznická 20, Praha 1 Nové Město (na rohu ulic Řeznická a Štěpánská), a to v pracovní době Po - Pá: 10 - 19 So: 10 - 17. Jak se k nám dostanete najdete zde.

• Zásilkovou společností do 48 hodin

PPL doručují do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno do dvou následujících pracovních dnů od odeslání objednávky (objednávky zpravidla expedujeme následující den od odeslání objednávky). Pokud u nás nakupujete poprvé, bude Vás telefonicky kontaktovat pověřená osoba, kvůli potvrzení správnosti údajů ve Vaší objednávce. Objednávku také můžete sledovat po přihlášení ke svému účtu na stránkách Street Outlet.
Zboží je doručováno v pracovní dny, 9:00 – 18:00. Pracovník přepravní společnosti Vás bude telefonicky kontaktovat ohledně upřesnění doby dodání.
Dopravné (vč. dobírky) za 1 balík činí 99,- vč. DPH. Cena dopravného je účtována dle platného ceníku.

• Obchodním balíkem České pošty do 72 hodin

Česká pošta doručuje do 48 hodin po celé ČR. Pokud u nás nakupujete poprvé, bude Vás nejdříve kontaktovat pověřená osoba, ohledně ověření správnosti údajů v objednávce. Balík můžete sledovat pomocí čísla balíku, které je po expedici dostupné v zákaznické sekci po přihlášení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese, bude zásilka uložena na nejbližší poště skladující balíky a Vy budete upozornění tzv. výzvou ve Vaší schránce. Dopravné (vč. dobírky) za 1 balík činí 99,- vč. DPH.

Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Dotazy ohledně zboží směřujte na prodejnu:
Tel: +420 739 544 712

Informace ohledně objednávek a reklamací:
Pevná linka: 272 656 660

Možnosti placení


Existuje mnoho variant jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

• Platba v hotovosti (osobní odběr)

Zboží zaplatíte hotově při převzetí u nás v obchodě.

• Platba dobírkou

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese.

• Převodem z účtu

Platba převodem z Vašeho účtu. Po odeslání objednávky zašlete částku uvedenou v objednávce na jeden z těchto účtů:
Raiffeisenbank: 1602162001/5500
ČSOB: 116024143/0300
jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Zboží expedujeme po připsání platby.Vrácení zboží, reklamaceNakoupené zboží prohlédněte ihned po převzetí.

Pokud naleznete výrobní vadu či jakékoliv jiné poškození, pošleme Vám nový výrobek na naše náklady zpět, popř. vrátíme finanční prostředky Vámi požadovaným způsobem. Zjištěné vady a Vámi preferovaný způsob náhrady (navrácení peněz, výměna zboží) uveďte do průvodního dopisu k balíku se zbožím, který následně pošlete poštou zpět (Türkova 828/20, 149 00, Praha 4).

ZÁSILKA MUSÍ OBSAHOVAT DOKLAD O ZAPLACENÍ - NAPŘ. FAKTURA ZASLANÁ ZÁKAZNÍKOVI UVNITŘ BALÍKU, POTVRZENÍ O ZAPLACENÍ OD ČESKÉ POŠTY NEBO PPL!!!

Zjištěné vady budou vyhodnoceny a v nejbližším možném termínu budete informováni o výsledku reklamačního procesu.

V případě požadavku navrácení pěněžní částky uveďte do průvodního dopisu i Vámi požadovaný způsob navrácení peněz (bankovním převodem, složenkou).

Pokud se bude jednat o převod peněz, je nutné uvést do průvodního dopisu i číslo účtu, na který budeme následně částku posílat.

Protože chápeme určitou míru rizika internetového nakupování (nákup špatné velikosti, zkreslené barvy apod.), umožňujeme Vám vrátit zboží bez udání důvodu, ovšem nejpozději do 14-ti dnů od převzetí objednávky.

Skutečnost, že se jedná o navrácení zboží bez udání důvodu napište prosím do průvodního dopisu k balíku spolu s Vámi preferovaným způsobem navrácení peněz (složenkou, bankovním převodem).

ZBOŽÍ MUSÍ BÝT VŠAK ZABALENO, NEPOUŽITO, ZPŮSOBILÉ DALŠÍHO PRODEJE!!!

V případě jakékoliv naší chyby vracíme celou částku včetně poštovného, na naše náklady dodáme nové zboží ve stejné hodnotě nebo částku započteme do zboží s vyšší cenou.

Pokud ale vracíte zboží pouze z důvodu nespokojenosti např. s barvou či velikostí, tak poštovné zpět nezasíláme, pouze peníze za zboží.

Dotazy ohledně zboží směřujte na prodejnu:
Tel: +420 739 544 712

Informace ohledně objednávek a reklamací:
Pevná linka: 272 656 660

Osobní údajePři nakládání s daty se zavazujeme řídit zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

• Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Společnost Represent s.r.o., provozovatel internetového obchodu www.Street-Outlet.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně.

• Jaké údaje shromažďujeme?

Pro realizaci obchodní transakce od Vás potřebujeme znát jméno, adresu (případně dodací), telefonní a mailový kontakt. Dále pak evidujeme Vaše obchodní transakce u nás.

• K čemu údaje slouží?

Veškeré informace v eshopu www.Street-Outlet.cz jsou dostupné bez zadávání jakýchkoliv údajů - obchodní podmínky, návod jak nakupovat, ceny, popisy produktů atd. Pro realizaci obchodní transakce a dodání zboží na Vámi určené místo s Vámi potřebujeme komunikovat a znát výše zmíněné údaje a tyto s Vaším souhlasem získáme při Vaší registraci.

• Jak můžete existenci těchto dat ovlivnit?

Po zalogování do eshopu www.Street-Outlet.cz můžete tyto údaje editovat či mazat..