Subaru Foresteride 2015 se nezadržitelně blíží!


2015-02-01
Zima, sníh, free SKI, SNB, DJ’s, závody, párty a spousta další zábavy, tak to je přesně Subaru FORESTERide 2015. Piš si do deníčku datum 7.2.2015, protože tady nesmíš chybět...

Už teď se všichni můžeme těšit na již čtvrtý ročník zimního freeSKI & SNB závodu ve Skiportu Velká Úpa, který proběhne už v sobotu 7. února a letos ponese název Subaru FORESTERide. Do Velké Úpy se kazdoročně sjedou nejlepší freestyle jezdci na lyžích a prknech z celé ČR, aby poměřili své síly, bojovali o celkové prize-money 40 000 CZK a Represent best trick. Hlavním mottem však je, aby si všichni užili skvělou pohodovou atmosféru tohoto jedinečného závodu!

subaru foresteride 2015 - skiport velka upa - snb a freeski zavody

Organizátoři pro letošek připravili oproti minulým ročníkům řadu novinek. Největší z nich je rozšíření závodu o tzv. slope-style, tedy doplnění klasického BigAiru přes vůz Subaru Forester o překážkovou část. Zároveň budou mít návštěvníci příležitost zúčastnit se výukového campu, který bude ve Velké Úpě probíhat už od 3. února. Výukový camp pro začínající i pokročilé jezdce zajistí zážitková agentura Just Life.

V sobotu 7. února bude během závodu na svahu připraven bohatý doprovodný program. Pro návštěvníky budou připraveny netradiční hry a soutěže o ceny, jako třeba vyhlídkový let nad Krkonošemi od společnosti STAVYBO nebo ceny od partnerů Represent, Rip Curl, Level a Smith Optics. Dále budou na místě připraveny stánky partnerů závodu, testování lyží Lusti, stánky s občerstvením nebo vystoupení taneční skupiny Forsee 4C, která představí ukázku moderního street dance.
 

Represent crew má pro Tebe připravené mimo cen v soutěžích ještě jedno překvápko, které si budeš moct vychutnat přímo na svahu, takže začni balit ať se tam potkáme :)

Na své si přijdou všichni návštěvníci, včetně rodin s dětmi. Celým dnem bude provázet ostřílený matador speaker Robin Sobek.


Trailer pro letošní 4. ročník
Od páteční warm-up párty, v sobotu během dne na svahu a na večerní afterparty budou správnou náladu navozovat DJ SWING GARDEN, DJ MAX W a DJ Nimand, které bude na saxofon doprovázet Honza Korbel. Místo konání obou večírků spojených se závodem bude tradičně na „hotelu“ Úpa. Pitný režim na party zajistí společnosti Amundsen a pivovary Lobkowicz.
 

Přijeď si užít báječný víkend na horách, my teda rozhodně jedem!


Video edit z loňského ročníku


Pro bližší informace o akci sleduj stránky foresteride.cz nebo náš Facebook