PŘEMÍSTĚNÍ PROVOZU KAMENNÉ PRODEJNY


2013-06-24
Kamenná prodejna Street Outlet v Nádražní ulici bude uzavřena, zboží však bude nadále dostupné na e-shopu

Vážení zákazníci,

tímto bychom Vám chtěli oznámit ukončení provozu kamenné prodejny Street Outlet v ulici Nádražní 9a v Praze na Smíchově, která již se již v těchto okamžicích začíná stěhovat, ale bude pro Vás otevřena ještě do tohoto pátku (28.6.2013).

Veškeré oblečení a doplňky z prodejny však nadále můžete najít v internetovém obchodě street-outlet.cz, kde si je rovněž můžete zakoupit standartní cestou jako doposud.

Zboží si můžete nechat zaslat na vámi zadanou adresu nebo pro vás máme připravenou i variantu osobního odběru a to v nově otevřeném obchodě RepreShop Řeznická (od 30.6.), kde pro Vás připravujeme i možnost si oblečení vybrat a vyzkoušet přímo na místě. Předpokládané zahájení provozu prodejny StreetOutlet v Řeznické ulici je 7.7.2013.

Všechny záruky a závazky jsou samozřejmě i nadále platné a veškeré tyto situace můžete řešit buď osobně v RepreShopu Řeznická nebo můžete psát na e-mailovou adresu represhop@represent.eu.

Děkujeme za pochopení a věříme, že i nadále zachováte přízeň kvalitním produktům za velice zajímavé ceny a budete stále navštěvovat (byť v elektronické podobě) vámi ověřený obchod Street Outlet.

 

Represent s.r.o.