Vyhrávej s balíky České pošty 3 000 Kč každý den!


2014-11-28
Pošli si svůj vánoční nákup z represhopu balíkem s Českou poštou, vyzkoušej si svoje znalosti z poštovní historie a vyhraj

Pošli si svůj vánoční nákup z represhopu balíkem s Českou poštou, vyzkoušej si svoje znalosti z poštovní historie a vyhraj. Až do Vánoc totiž Česká pošta naděluje ve své už tradiční soutěži každý den nákupní poukázku v hodnotě 3 000 Kč. A to není všechno! Tři výherci pak mohou získat v hlavní soutěži peněžní výhry ve výši 25 000 Kč, 15 000 Kč a 10 000 Kč.

Jak na to? Jednoduše na www.vyhrajsbalikem.cz, kde letos najdeš třeba i recepty na cukroví nebo originální novoročenky. Pošli si nákup z e-shopu Balíkem ČP a získej číslo balíku. Čím více balíků pošleš, tím větší máš šanci získat jednu ze tří hlavních výher. Můžeš totiž soutěžit opakovaně s každým svým novým číslem balíku a to každý všední den od až do 16. prosince 2014.
 Na www.vyhrajsbalikem.cz stačí zadat číslo Balíku a vyplnit odpověď na soutěžní otázku daného dne. Ta se každý den mění a na výběr máš dokonce 3 možnosti, které ti určitě napoví správnou odpověď. Do soutěže o hlavní ceny pak stačí už jen zadat číslo tvé osobní, tedy žluté Zákaznické karty České pošty.

A pak už jen vyplníš své základní kontaktní údaje (e-mail a telefon) a následující pracovní den se na stejném soutěžním webu dozvíš, jestli se na tebe usmálo štěstí. Česká pošta se s tebou okamžitě spojí a ty si už jen vybereš, na kterém z partnerských e-shopů budete chtít výhru čerpat. ( Samozřejmě na represhop.eu :) )

Nevyhraješ-li dnes, nevěš hlavu. S každým svým dalším Balíkem můžeš zkusit své štěstí znovu. Ale pozor, s každým balíkem, tedy jeho číslem, můžeš odpovědět na soutěžní otázku vždy jen jedenkrát.

A to není pořád ještě všechno! Pošta myslela i na děti a společně s Poštovním muzeem připravila soutěž i ně! Ať si zkusí navrhnout svoji první poštovní známku, 10 vítězům ji pošta skutečně vyrobí a pošle s obálkami v dárkovém balení. Skvělé překvapení pod stromeček pro babičky, co myslíte?

Soutěž a další informace najdete na www.vyhrajsbalikem.cz.